Forum mieszkańców Gminy Bobrowniki nad Wisłą  


R E G U L A M I N
Regulamin - 2008/02/23 15:11
Regulamin korzystania z Forum

1.Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą udostępnia Użytkownikom możliwość korzystania z Forum, które jest miejscem wymiany informacji, komentarzy i myśli na różne tematy.
2. Dostęp do Forum posiada każdy Użytkownik, który dokona darmowej rejestracji. Rejestracja daje możliwość pisania nowych postów i odpowiadania na nie. Rejestracja została wprowadzona aby Użytkownicy szanowali zasady dobrego zachowania i kultury słowa.
3. Użytkownik publikuje swoje komentarze i przemyślenia wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administracja nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na Forum.
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach Forum treści (lub odnośników do takich treści) sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej etc. oraz propagujących przemoc.
5. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach Forum treści (lub odnośników do takich treści) uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, obraźliwych, wulgarnych, oszczerczych, zawierających groźby, stanowiących przekaz reklamowy, szkalujących osoby publiczne, obrażające ludzi i innych użytkowników tego Forum oraz naruszających zasady etykiety.
6. Administratorzy i Moderatorzy Forum zastrzegają sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt 4 i 5 Regulaminu, możliwe jest także wyciągnięcie konsekwencji w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny pkt 4 i 5 Regulaminu w postaci usunięcia konta użytkownika lub/i zabanowania adresu IP z którego notorycznie łamane są zasady Regulaminu.
7. Administracja Forum dołoży wszelkich starań w celu prawidłowego działania serwisu oraz zobowiązuje się do udzielania pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących funkcjonowania Forum. Moderatorzy są osobami, których zadaniem jest doglądanie forum. Mają możliwość zmieniania treści lub usuwania postów oraz blokowania, odblokowywania, przenoszenia, usuwania i dzielenia tematów w forum, które moderują.
8. Niniejszy Regulamin jest integralną częścią Forum. Użytkownik korzystający z Forum automatycznie zgadza się na jego postanowienia.


Edytowany przez: admin, w: 2008/03/01 19:11


Copyright 2001 - 2013 Gmina Bobrowniki nad Wisłą. All rights reserved.
P.P.U.H.Cejko Opracowanie i projekt graficzny