Strona główna arrow Księga gości
Księga gości

Niedopuszczalne jest umieszczanie w Księdze Gości treści (lub odnośników do takich treści) uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, obraźliwych, wulgarnych, oszczerczych, zawierających groźby, stanowiących przekaz reklamowy, szkalujących osoby publiczne, obrażające ludzi i innych użytkowników Strony ugbobrowniki.pl oraz naruszających zasady etykiety.

Jest już 725 wpisów w księdze gości.
Strony: » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 «

Nick / imięWpis
AniaDodany: Mon Jan 25 13:33:58 2010
kurcze, nie było mnie trochę a tu tak wesoło :) ludzie do wyborów jeszcze duuużo czasu a Wy już się na teksty chcecie pozabijać...i tak jest u nas w gminie- nie można normalnego dialogu prowadzić tylko jeden na drugiego szczerzy kły i czeka aż drugi odpuści a drugi robi po złości i dalej warczy, przecież w ten sposób ani ludzie sobie sami nie pomogą ani nie pomogą gminie, trzeba usiąść na d...i NORMALNIE porozmawiać, argumenty, kontr argumenty i wypracować porozumienie le nie na zasadzie ja i tak mam rację, nie wiem nic o podziale administracyjnym dróg-ale to nie problem się dowiedzieć, znajdę czas po egzaminach to usiąde i poczytam-więc na ten temat teraz się nie wypowiem, jednak wyrobione zdanie mam na temat działalności gminy-a właściwie jej braku. Niedługo moi mili nikogo w tej gminie nie będzie jak tak dalej będziecie dbać o ludzi- wszyscy młodzi wyjeźdżają, jakoś nie widzi się bezrobocia- ja mam skalę porównawczą z wrocławiem jaką ilość szkoleń z dofinansowania unijnego robi się tutaj dla ludzi bezrobotnych, a jak jest u nas w gminie :)( każde takie szkolenie przecież widać w aktualnościach gminy:D) i darujcie sobie texty pod tytułem tu nie wrocław bo nic nie stoi na przeszkodzie żeby zawalczyć o lepszy wizerunek gminy i lepszy byt ich mieszkańców- tylko to trzeba chęci i ciężkiej solidnej pracy a nie pani jakiemus panu a ten pan znowu komuś tak się nic nie da zrobić bo wszystko będzie krążyć jedynie wokół kółka wzajemnej adoracji :D pozdrawiam spokojniejszych :D
jolaDodany: Sun Jan 24 17:29:09 2010
czemu ten wojt tak slucha tego s......
rolnikDodany: Sun Jan 24 17:24:41 2010
kandytatow na wojta jest w gminie duzo a wybrali takiego/zastepce tez
SebastianDodany: Sun Jan 24 09:48:32 2010
Kolego Piotrku z Podstawówki naucz się czytania ze zrozumieniem. Żenada z tego co Ty tu piszesz. Przeczytaj sobie JESZCZE RAZ i zgłoś się na douczanie jak najprędzej. Poczytaj sobie o podziale administracyjnym i definicję drogi powiatowej. Pozdrawiam!
piotrekDodany: Fri Jan 22 15:55:56 2010
he he ale pan jest śmieszny od kiedy witoszyn nalezy do włocławka wez sie pan w głowe ...widac jacy ludzie u nas w gminie pracuja jakie szkoły maja skonczone jak juz to witoszy nalezy do gminy fabianki i to oni o te droge dbają a nie włocławek .wychdzi szydło z worka jakich ludzi obeznanych przyjał wójt
anonimowyDodany: Fri Jan 22 11:30:06 2010
lepszego wójta niż obecny nie będzie nigdy
SebastianDodany: Thu Jan 21 17:33:28 2010
No i Nadal Mylisz Pan pojęcia drogi gminnej i drogi powiatowej. Droga na Witoszynie jest drogą powiatową i odpowiada za nią rejon dróg publicznych powiatu włocławskiego. A nasze drogi za, które odpowiada powiat lipnowski widać jakie są, więc przestań Pan pisać głupoty i pogadaj z swoim idolem Jarkiem niech załatwi odśnieżanie.Pozdrawiam!
piotrekDodany: Thu Jan 21 15:58:32 2010
Jezeli panie sebastianie drogi gminne sa dobrze utrzymane to brawo dla takich ludzi jak pan .pan jeszcze niewidział dobrze utrzymanych dróg niech pan pojedzie na witoszyn gdzie sie konczy nasza gmina i zaczyna gmina fabianki i pan porówna jezeli macie sprzet w gminie dlaczego tego śniegu np.z rynku niewywieżiecie gdzies np.na parchoń ludzi do roboty jest dużo tylko wy wolicie sobie zabrać kase niz je ludzia dąć za prace tak było jest i będzie w naszej....gminie korupcja goni korupcje wiekszośc ludzi w urzedzie gminy robi tylko po znajomości dlaczego nie ma ogłoszeń wywieszonych w gminie ani w gazetach o przetargach róznego rodzaju tylko wszystko jest robione po cichu .Miejmy nadzieje ze w końcu gmina znajdzie juz niedługo dobrego gospodarza.po naszemu obecnemu wójtowi braknie zaraz rodziny i znajomych bo juz chyba wszystkich na stołki posadził w gminie .
mimiDodany: Wed Jan 20 16:22:10 2010
do rzeczy ups mała gafa :?
mimiDodany: Wed Jan 20 15:43:40 2010
:grin w końcu ktoś napisał coś od rzeczy BRAWO SEBASTIAN !!!
SebastianDodany: Wed Jan 20 15:26:01 2010
Panie Piotrku zacznijmy od końca, jeśli chodzi o zwolnienia to jest za ale trzeba je przeprowadzić właśnie w Urzędzie Pracy w Lipnie, gdyż tam szerzy się korupcja PSL_u. A teraz jeśli o te pańskie drogi, dowiedz się Pan, które drogi są gminne a, które powiatowe. A jak już będziesz wiedział to zadzwoń do swojego kumpla Jarka jak taki jest dla naszej gminy dobry niech pogada ze swoim kumplem starostą i niech odśnieżą nasze drogi powiatowe bo do gminnych nie ma co mieć zastrzeżeń, ponieważ są na bieżąco odśnieżane przez pług strażacki który to kolego został pozyskany nieodpłatnie, Straż w ramach prac społecznych odśnieża gminne drogi - NIEODPŁATNIE. Więc gościu nie zajmuj się pisanie głupot wyssanych z palca tylko weź lepiej odśnież przed swoją posesją. Pozdrawiam!
Admin Dodany: Tue Jan 19 21:37:03 2010
Niedopuszczalne jest umieszczanie w Księdze Gości treści (lub odnośników do takich treści) uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, obraźliwych, wulgarnych, oszczerczych, zawierających groźby, stanowiących przekaz reklamowy, szkalujących osoby publiczne, obrażające ludzi i innych użytkowników Strony ugbobrowniki.pl oraz naruszających zasady etykiety. 
piotrekDodany: Tue Jan 19 21:14:25 2010
ludzie trzeba wywalic tego wójta z tej gminy i pana magistra nieuka głąba pana *** oni do cholery nic ku...nie robia dla naszej gminy nawet dróg niepotrafia utrzymac w zime kupili pług do straży a drogi odsnieza pan *** za co bierze grubre pieniądze a niema zielonego pojecia o tym (...) tak piłka sie odbija wójt wybory wygrał bo (...) .Zobadżcie ile wkładu w naszą gmine włozył pan Jarosław Poliwko mimo iz pracuje w P.U.P to ma wiekszy wkład niz nasz ...wójt pan Jarek chociaz pomógł w założeniu asfaltu na BÓgpomóż na Polichnowo ,gnojno załatwił mundurki dla stazaków a nasz wójt sie chwali ze to jego zasługa he he smieszny jest ten grzegorzewski i jego gminna elita. ten samochód strazacki to powinen do pokoju sobie wstawić przecież on sie nie nadaje do jazdy po naszym terenie ale pan słynny strazak chodzi dumny z tego .Ludzie niepozwólmy żeby wybory wygrał znowu ten...niech sie zmieni wójt i zwolni pół tych ludzi w tej gminie bo sa oni tam niepotrzebni.
Komentarz administratora: Wpis zmoderowany ze względu na naruszenie zasad.
mieszkaniecDodany: Wed Dec 30 11:09:08 2009
Kampanię wyborczą już się wyczuwa, ale oficjalnie jeszcze nikt się nie deklaruje.
grażynaDodany: Wed Dec 30 09:46:55 2009
Jak tam znani już są kandydaci do przyszłorocznych wyborów na wójta?
jolaDodany: Tue Dec 29 14:11:42 2009
do strazy
stefciaDodany: Tue Dec 29 14:05:39 2009
pasi ten balwan
AniaDodany: Tue Nov 10 11:48:30 2009
można tych spamerów zablokować? chyba, że mają neostradę to nie można :cry zapraszam na galerię nowe zdjęci, z października jeszcze leżakują, z wakacji wrzucę w zimę bo nie ogarniam tych ilości jestem na kilkunastu portalach foto i czasami jest " coś za coś", muszę się pilnować aby nie zamieszczać zdjęć, które są na konkurs bo nie wszystkie regulaminy pozwalają na publikację zdjęć w kilku miejscach na raz...
kariokaDodany: Fri Nov 6 15:07:26 2009
Gratulacje Aniu,oby było więcej takich młodych ludzi jak ty.
AniaDodany: Fri Nov 6 09:48:33 2009
a zapomniałam...tak z innej beczki..o kreatywności młodzieży.Proszę bardzo: 
 
http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090909/ECOWAKACJE/198315404 
 
zdjęcie mojej żaby zajęło trzecie miejsce w konkursie marszałka województwa a gdzie zdjęcie żaby zostało zrobione? w NASZEJ GMINIE! i na każdy konkurs w, którym biorę udział wysyłam tylko zdjęcia z gminy chociaż mam setki z wrocławia i kilkunastu innych miejsc to doszłam do wniosku, że gmina jest doskonałym obiektem foto i należy to promować-mamy parę gatunków zwierząt objętych ścisłą ochroną- ale co ja tam wiem! więc brak kreatywności nie pod moim adresem.Chciałabym żeby znalazły się dzieciaki biegające z aparatem bo chociaż nie byłabym sama :( I nie wiem co za dzieciom NEO się nudzi i spamują na stronie gminy-żałosne....
Copyright 2001 - 2013 Gmina Bobrowniki nad Wisłą. All rights reserved.
P.P.U.H.Cejko Opracowanie i projekt graficzny