Strona główna arrow Księga gości
Księga gości

Niedopuszczalne jest umieszczanie w Księdze Gości treści (lub odnośników do takich treści) uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, obraźliwych, wulgarnych, oszczerczych, zawierających groźby, stanowiących przekaz reklamowy, szkalujących osoby publiczne, obrażające ludzi i innych użytkowników Strony ugbobrowniki.pl oraz naruszających zasady etykiety.

Jest już 725 wpisów w księdze gości.
Strony: » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 «

Nick / imięWpis
AniaDodany: Sun Feb 20 11:46:52 2011
W kwestii kierowców to się zgadzam, powinni zwolnić!!! jeżdżą tak jakby byli jedynymi użytkownikami dróg. Jeśli chodzi o to, że wszystko drożeje...ostatnio w pewnym sklepie widziałam kilogram cukru za 4.20, ziemniaki kosztują od 1.50 w górę...a jak ktoś nie ma pracy to jak ma się utrzymać przy takich cenach? wogóle nie jeść?:(( gdzieś czytałam post o orliku :D nie prościej byłoby tego orlika przenieść np. na teren koło szkoły? wtedy przynajmniej nie byłby zalewany rok w rok...a co za tym idzie, oszczędność bo nie trzeba remontów od A do Z i wtedy można by zaoszczędzone pieniądze wydać na coś innego. Co do księgi gości...każdy pisze co myśli właśnie tutaj bo najprościej się do niej dostać, nie trzeba szukać po forach tematycznych itd...gdyby ludzie mieli za co to i pochwały byłyby pisane...udanego i słonecznego tygodnia dla Wszystkich bez wyjątku :)
123Dodany: Fri Feb 18 14:04:00 2011
halo gmina puk puk zima wraca czas chyba odsniezac
obserwatorDodany: Tue Feb 8 12:57:59 2011
Pogoda wiosenna to wszystkie śmieci się odkryły,czas się zabrać za porządki. Chyba coś się ruszyło na orliku, ciekawe jak wyjdzie naprawa i na jak długo zda egzamin.
bobrowniczankaDodany: Sun Jan 23 17:33:25 2011
widział ktoś może jak odśnieżona jest ulica nieszawska w bobrownikach? 
a więc droga jest czysta do cmentarza, a dalej w stronę Rybitw pług musiał zawrócić, bo leży równa, nieruszona warstwa śniegu.
LwicaDodany: Fri Jan 21 22:31:49 2011
Nadchodzą ciężkie czasy, wszystko drożeje. Trzeba będzie dobrze zacisnąć pasa. Naszym władzom życzę mądrego gospodarowania i rozważnych decyzji. Pora już zrezygnować ze sponsoringu na rzecz inwestycji.
do biednej mieszkankDodany: Thu Jan 20 21:37:52 2011
pzepis jest prosty: kiedy chcesz oddać robote znajomemu, najpierw dzwonisz do firmy najlepiej spoza miejscowosci i dużej oby podali cenę naprawdę wysoką, potem jeszcze do jednej, a nastepnie do znajomego który ma wygrać z ceną trochę niższą. Wszystko jest zgodne z prawem wygrywa najniższa oferta. ale i tak jest to oferta wygurowana bo tą samą robote lokalne firmy zrobiły by za pół ceny. Tak właśnie płynie kasa z naszej gminy dla znajomego wykonawcy.
lolaDodany: Wed Jan 19 23:36:49 2011
A ja byłam w gminie coś załatwić i odeszłam z kwitkiem bo nie bało Pana Leszka, może Pan wójt by tak wreszcie pogonił towrzystwo, bo nasz czas też kosztuje. Siedza tee kury i nic nie robią, za wyjątkiem paru osób. Nie chodziło o pana Panie leszku.
Taka jednaDodany: Wed Jan 19 19:18:39 2011
Skończył sie śnieg,drogi juz w miarę przejezdne(nie liczac dziur w jezdni) to teraz czas wieszania psów na kierowcach,bo po to ta ksiega gości jest nieprawdaż drodzy mieszkańcy?Ludzie-macie pretensje,napiszcie swoje żale na piśmie i do wójta z tym.On jest ich pracodawcą i jego obowiązkiem jest ich upomnieć.Zaśmiecacie tylko tą księge.Wieem,zaraz bedzie odzew ze wójt nic nie robi i swoich nie bedzie ganić.No cóż......to juz inna bajka.
inkaDodany: Wed Jan 19 19:07:22 2011
jaka głowa taka mowa
KatarzynaDodany: Wed Jan 19 17:54:41 2011
Nasi kierowcy autobusów szkolnych jeżdżą stanowczo za szybko z dziećmi, zatrzymywanie na przystankach też ma wiele do życzenia i powoduje zagrożenie w ruchu. Ciekawe jak jest ze stanem technicznym tych maszyn i kwalifikacjami kierowców? Lepiej od razu profilaktycznie coś z tym zrobić niż czekać, aż skończy się to tak jak Pod Smoleńskiem.
biedna mieszkanka Dodany: Wed Jan 19 16:09:56 2011
czy w naszej gminie musi tak byc że sie przyjmuje po znajomości ludzi do pracy i to takich znajomych którzy maja pieniądze?? a biednym się nie pomaga?? 
dlaczego wszelkie przetargi wygrywa znajomy Pana Wójta? i dlaczego nie sa one publikowane na tablicach informacyjnych w gminie??? 
za każdym razem kiedy ma się odbywać przetarg powinno być to opublikowane i wszyscy powinni miec prawo wzięcia udziału w konkursie na przetarg, a u nas w gminie jest tak że jedna i ta sama osoba wygrywa, śmieszne. Zastanawia tez mnie to kiedy Pan Wójt będzie traktował wszystkich ludzi po równo a nie po znajomości i będzie pomagał biednym a nie tym bogatym. Ja zawsze stałam i głosowałam na Wójta ale to co teraz się dzieje to tylko nadaje sie do tv. A być może nasza gmina potrzebuje jakieś "zapewne" rutynowej kontroli??? NIK chętnie się by zainteresowała xd . Mam nadzieje że to sie zmienii, wierze w gminę :)
NajmłodszyDodany: Wed Jan 19 12:47:41 2011
Ludzie wy poszaleliście. W takim razie jeżeli nie podoba wam się jazda kierowców gminnych niech któryś z rodziców wsiądzie razem z dzieckiem i przejedzie ten kawałek może wtedy poprawnie oceni sytuacje. Pozdrawiam
JOANNADodany: Wed Jan 19 08:14:40 2011
piszecie ,,aby kierowcy szkolnych autobusów zwolnili??i bardzo dobrze bo to szaleńcy a nie kierowcy,ale dziwi mnie ,że pani radna,która jeżdzi do pracy tymi autobusami niczego nie widzi???ale poco sobie ma zawracać piękna główkę...pani radna do tego zastępca przewodniczącego rady+nauczycielka.brawo ,gratuluję zainteresowania :( :(
madziaDodany: Tue Jan 18 19:18:18 2011
piękna dama popieram cie Panie andrzeju czekamy P:)
zuziaDodany: Mon Jan 17 19:27:37 2011
oj popieram poprzedników kto wydał pozwolenie na wożenie dzieci takim szaleńcom tak tak kierowcy inaczej was nazwać nie mozna opamietajcie sie nie wozicie ziemniaków na targ
wDodany: Sun Jan 16 20:58:45 2011
popieram zzz. Troche wolniej. Niech nie zapominają o tym że wożą dzieci, ale niech pamiętają o tych których mijają. W terenie zabudowanym obowiązuje prędkość 50 km/h. Jeżdzą jak szaleni po Bógpomożu.
piękna damaDodany: Sun Jan 16 18:15:35 2011
ludzie ja tak z innej beczki jestem ciekawa czy wójt gminy Bobrowniki zorganizuje Dni Bobrownik lub dożynki a jeżeli zorganizuje to bardzo bym chciała żeby zaprosił jakąś gwiazdę znaną w powiecie .np pan Andrzej Koziński który jest znanym prezenterem w radiu hit pewnie z miłą chęcią przyjechał by i zagrał a nie jak co roku albo wql wyjdzie zespół bravo albo inny bobrownicki i będzie śpiewał w kółko to samo beznadzieja . Więc jeżeli pan wójt przeczyta to co zostało napisane mam nadzieje ze pomyśli pozytywnie:)
ObserwatorDodany: Sun Jan 16 12:02:39 2011
tak po prawdzie my wszyscy goście to gospodarze. To jedyne forum na którym można wypowiedzieć swoją opinię a niejednokrotnie krytykę władz , które sami wybraliśmy.Trafiła się śnieżna i z dużą ilością lodu zima i rządzący sobie nie radzą-nie tylko u nas . 
Żyjemy tu i teraz, to nasze miejsce na ziemi. Uważam , że to ciekawe i piękne miejsce, wiele zależy od nas by żyło nam się lepiej, 
tym którzy się źle tu czują proponuję poszukać innych możliwości gdzie indziej. To będzie trudne ale nie jest niemożliwe. Pozdrawiam
zzzDodany: Sat Jan 15 21:05:25 2011
panowie, którzy dowozicie autobusami i busami nasze dzieci do szkoły proszę was o zdjęcie nogi z gazu i trochę rozwagi, a w szczególności na trasie Bobrowniki - Rachcin. panowie to są nasze dzieci a nie towar do sklepu czy ziemniaki na targ.
GenerałDodany: Sat Jan 15 19:25:40 2011
Oj moi drodzy, robi się przykro kiedy czyta się te wpisy. Jeden pisze dziura, drugi chce uciekać z Polski, trzeci złorzeczy a czwarty "psy wiesza". Nikogo juz nie stać na przyzwoite słowo jak przystało na gościa. Proszę już przestać wylewać swoje żale i oddawać się dzikim pasjom obrabiania tyłka. Jeśli ktoś ma jakiś problem (obojętnie jaki: z wójtem sołtysem, autobusem, drogą)to musi wiedzieć, że wylewając swoje żale tutaj nic nie zdziała. Zastanówmy się wszyscy. Jak postępuje ktoś, komu zależy na naszej Ojczyźnie. 
Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku. Życzę dużo zdrowia, szczęścia i radości z każdego dnia.
Copyright 2001 - 2013 Gmina Bobrowniki nad Wisłą. All rights reserved.
P.P.U.H.Cejko Opracowanie i projekt graficzny